Noworoczny Turniej Piłki Nożnej
25-01-2023

W dniu 25.01.2023 odbył się "Noworoczny Turniej Piłki Nożnej". Do rozgrywek przystąpiło dwanaście zespołów. W turnieju wystąpiło 115 uczniów ZS nr 1. Otwarcia turnieju dokonała Pani Dyrektor Małgorzata Wojtasik. Zespoły zostały podzielone na trzy grupy po cztery zespoły. Zwycięzcy grup rozegrali mecze finałowe.

Wyniki spotkań finałowych przedstawiały się następująco:

• 3A - 4HR 1:0
  • 3A - 2LA 0:0
  • 2LA - 4HR 2:0

Zdjęcie zespołu 3A

Zdjęcie z rozgrywek truniejowych

Zbiorowe zdjęcie uczestników i organizatorów turnieju

Końcowa klasyfikacja przedstawiała się następująco:

• Pierwsze miejsce - klasa 2LA,
  • Drugie miejsce - klasa 3A,
  • Trzecie miejsce - klasa 4 HR.

Zakończenia turnieju i wręczenia pamiątkowych dyplomów , pucharów i nagród dokonała Pani Dyrektor Małgorzata Wojtasik. Tytuł najlepszego strzela zdobył Patryk Smorąg 4HR, a najlepszym bramkarzem została wybrana Maja Gwóźdź 3B.

Organizatorzy turnieju dziękują uczniom, którzy włączyli się w organizację zawodów, a są to: Patryk Kot, Szymon Nawrot, Mateusz Borowiecki Michał Chrzanowski, Wiktor Płoszaj, Konrad Pluta.

Organizatorzy turnieju dziękują Jędrzejowskiej Akademii Piłkarskiej za ufundowanie nagród.

Turniej piłki nożnej przebiegł w miłej i sportowej atmosferze.

Organizatorzy turnieju: Andrzej Fendrych, Robert Wójcik, Mirosław Szczygieł.

• Mirosław Szczygieł