31. Finał WOŚP pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą!
29-01-2023

Jak co roku, 30 uczniów Konarskiego w dniu 29 stycznia 2023 r., z wielkim zapałem włączyło się do akcji Fundacji WOŚP i zbierali pienądze na zakup urządzeń do szpitali pozwalających przyspieszenie diagnostyki zakażeń sepsą.

Kilkoro uczniów pracowało w Jędrzejowskim Sztabie a pozostali kwestowali na ulicach, przed sklepami, Galerią Sekunda, Kościołami oraz w różnych innych miejscach jak parki czy stacje paliw. Zanim wolontariusze ruszyli do akcji, zostali przeszkoleni z zakresu bezpieczeństwa w JCK przez przestawicieli Komendy Powietowej Policji w Jędrzejowie oraz z pierwszej pomocy przez pracowników Powiatowej Straży Pożarnej w Jędrzejowie.

Zdjęcie wolontariuszy

Serdeczne podziękowania za wielkie serce dla:

Madgaleny Chudzik (2C), która pracowała w Sztabie i koordynowała pracami w szkole, Eryki Jaworskiej (4A), Emilii Gołąb (4A), Oliwii Bołdyn (1A), Martyny Maludzińskiej (1A), Oliwii Pęczak (1B), Julii Pańtak (1B), Weroniki Piątek (2C), Martyny Pająk (2C), Marty Wnuk (2C), Wiktorii Wawer (2C), Sandry Białej (2C), Partryka Pieńkosa (2C), Natalii Praznowskiej (2B), Aleksandry Szczepańskiej (2TI), Igora Kaczmarczyka (2TI), Alicji Jamioła (3B), Magdaleny Patyny (3B), Niny Kossakowskiej (3B), Kuby Mączkorowskiego (3B), Dawida Freja (3B), Natalii Dynek (3B), Dawida Pilarza (3C), Natalii Bednarskiej (3C), Natalii Wypych (3C), Michała Kitlinskiego (3C), Bartka Fiuka (3L), Piotra Syguta (3L), Jakuba Grzelca (3TI).

• Małgorzata Wielińska

31. Finał WOŚP pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! - Fotogaleria