Konkursy i Olimpiady

Ogólnopolski Konkurs Logistyczny
14-03-2023

Ogólnopolski Konkurs Logistyczny organizowany przez Akademię WSB w Dąbrowie Górniczej zgromadził w tym roku ponad 260 uczniów z 60 szkół z całej Polski.

Uczestnicy zmierzyli się z testem zawierającym zarówno zadania otwarte jak i zamknięte. Naszą szkołę reprezentowała czwórka uczniów z klasy 3L: Agata Czekaj, Marcelina Chełmińska, Katarzyna Stańczyk i Bartosz Kozioł.

5 miejsce Agaty Czekaj wśród tak licznej grupy uczniów jest niewątpliwie dużym sukcesem. Pozostała trójka zajmując miejsca 20-70 również zasługuje na słowa pochwały.

Gratulujemy.

Zdjęcie uczestników konkursu

Zdjęcie uczestników konkursu z Konarskiego z dyplomami

• Bartosz Grudzień