Z wizytą w firmie Vanstar
21-03-2023

W ramach Pierwszego Festiwalu Nauki i Zawodów oraz Dnia Przedsiębiorczości młodzież klasy 1 TL uczestniczyła w wyciecze do Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Vanstar. Jest to firma, która zajmuje się produkcją układów wydechowych do samochodów ciężarowych. Swoje produkty i usługi oferuje na rynku krajowym i zagranicznym.

Uczestnicy wycieczki przed budynkiem firmy Vanstar

Uczniowie zostali oprowadzeni po firmie przez panią Paulinę Połowniak, kierującą działem Zarządzania Jakością. Pani kierownik przybliżyła historię i profil firmy kładąc nacisk na zagadnienia logistyczne związane z profilem klasy. Uczniowie wzięli udział w konkursie wiedzy o firmie. Wyróżnione osoby otrzymały cenne nagrody. Podczas pobytu w firmie uczniowie mogli zaobserwować proces produkcyjny, proces składowania, magazynowania i wysyłkę towarów.

Organizatorami wycieczki były: Jolanta Tompolska, Paulina Haja i Ewelina Walczyńska.

• Paulina Haja

Z wizytą w firmie Vanstar - Fotogaleria