Dzień Eleganta w Konarskim
31-03-2023

31.03.2023 w naszej szkole odbył się Dzień Eleganta. Niektórzy uczniowie wybrali eleganckie koszule, spodnie i buty, uczennice wybrały piękne sukienki, garnitury i buty na obcasie. Wszyscy wyglądali wspaniale i dostojnie, a ich ubiór był doskonale dopasowany do tematu tego dnia.

Dzień Eleganta w Konarskim był doskonałą okazją, aby pokazać, że nie trzeba "iść do opery", aby ubrać się elegancko i stylowo. Dzięki temu happeningowi, nasi uczniowie zdali sobie sprawę, że odpowiedni strój może być wyrazem szacunku dla siebie i innych, a także może wpłynąć na postrzeganie nas przez innych.

Zdjęcie uczniów elegencko ubranych

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za wzięcie udziału w Dniu Eleganta w konarskim stylu. Było to niezwykle udane wydarzenie i mamy nadzieję, że podobne uroczystości będą organizowane w przyszłości!

• Miłosz Twardowski

Dzień Eleganta w Konarskim - Fotogaleria