Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
04-09-2023

Po dwumiesięcznym wakacyjnym wypoczynku nadszedł czas na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024, które w tym roku wyjątkowo odbyło się 4 września. Uczniowie starszych klas powrócili w tym dniu w mury szkoły na spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych podczas gdy pierwszoklasiści wzięli udział w uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego na hali sportowej. Pani Dyrektor Małgorzata Wojtasik w swoim wystąpieniu powitała pierwszoklasistów w gronie uczniów ZS nr w Jędrzejowie oraz zachęciła ich aby spojrzeli w przyszłość z nadzieją, która dostrzega to co niewidzialne i dokonuje tego co wydaje się niemożliwe.

Zdjęcie z uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego

Uroczystość swoją obecnością zaszczyciła również Pani Renata Kwas, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie, która również zwrócił się do uczniów klas pierwszych życząc im aby każdego dnia przychodzili do nowej szkoły z chęcią i uśmiechem.

Twórcy programu artystycznego podczas rozpoczęcie roku szkolnego w Konarskim

Początek września to czas kiedy nie można zapomnieć o 84 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego uczniowie ZS nr 1 w Jędrzejowie upamiętnili ofiary wojny krótkim programem artystycznym. Wraz z Panią Dyrektor Małgorzatą Wojtasik i Panią Renatą Kwas zapalili również znicze pod tablicami pamiątkowymi poświęconymi bohaterom II wojny swiatowej.

Życzymy wszystkim uczniom naszej szkoły wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.

• Zespół Nauczycieli Języków Obcych