Turniej Tenisa Stołowego
20-10-2023

W piątek 20 października uczniowie klas pierwszych przystąpili do rywalizacji o tytuł najlepszego tenisisty stołowego naszej szkoły. Do udziału w zawodach zgłosiło się 36 zawodników: 2 dziewczyny i 34 chłopców, którzy rozgrywali swoje mecze systemem „każdy z każdym” w sześcioosobowych grupach. Uczniowie, którzy zajęli w swoich grupach dwa pierwsze miejsce przeszli do drugiego etapu Turnieju.

Zawodnicy podczas meczu

Zdjęcie zwycięzców turnieju wraz z organizatorami

Po zaciętej i wyrównanej walce w fazie finałowej, wyłoniliśmy trójkę najlepszych tenisistów szkoły:

I miejsceBłażej Książek kl. 1 LA

II miejsce - Katarzyna Golda kl. 1 TE

III miejsce – Maciej Piwowarski kl. 1 TI

Organizatorzy Turnieju: Elżbieta Cichoń i Andrzej Fendrych dziękują uczniom za pomoc w przeprowadzeniu zawodów oraz wszystkim biorącym w nich udział za wspólną zabawę i chęć sprawdzenia swoich sportowych umiejętności.

Mecze sędziowali: Julia Król, Zuzia Mitręga, Ola Olesińska, Agata Staszczyk, Zosia Lipińska i Marcel Capiga. Zdjęcia i nagłośnienie zapewnili: Michał Chrzanowski i Igor Żarski.

• Andrzej Fendrych, Elżbieta Cichoń