AI na języku polskim
06-11-2023

Z osiągnięć techniki można korzystać mądrze. Klasa 2LC jest w trakcie omawiania epoki romantyzmu. Zainspirowani balladą "Lilije" Adama Mickiewicza uczniowie, na platformie Canva, tworzyli grafiki oddające klimat utworu.

Obraz wygenerowany na podstawie wpisu ucznia

Sztuczna Inteligencja na podstawie słów generowała obrazy. Efekty pracy to prawdziwe arcydzieła. W ten sposób każdy może zostać artystą. Na pewno jeszcze nie raz będziemy korzystać z tej kreatywnej i aktywizującej metody pracy.

• Anna Sioja

AI na języku polskim - Fotogaleria