Wakacyjny Obóz Naukowy z matematyki
13-08-2011

W dniach od 7 do 13 sierpnia, w ramach realizacji projektu „Szkoła Kluczowych Kompetencji”, grupa uczniów z klasy 3e wzięła udział w Wakacyjnym Obozie Naukowym z matematyki, który odbył się w miejscowości Poronin. Codzienne zajęcia merytoryczne, a także zakwaterowanie miało miejsce w Ośrodku Wypoczynkowym „Limba”. Uczniowie mieli możliwość zdobycia ciekawej wiedzy w dziedzinie matematyki oraz stworzenia projektu pt. „Matematyczny analfabeta w realiach dzisiejszego życia”. Po obowiązkowych zajęciach młodzież spędzała czas m.in. na kąpieli w basenach termalnych znajdujących się w Szaflarach, zwiedzaniu Zakopanego, słuchaniu biesiady u Górala i wjazdu kolejką na Gubałówkę. Wieczorami mogli bawić się na dyskotece, grać w bilard, tenis stołowy oraz korzystać z grilla.

• Włodzimierz Piasecki