Oddajemy krew!
07-11-2023

W odpowiedzi na apel Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach w dniu 07.11.2023 zorganizowaliśmy akcję oddawania krwi. Pełnoletni uczniowie naszej szkoły byli bardzo zainteresowanie wzięciem w niej udziału. 35 młodych ludzi dołączyło do zacnego grona tych, którzy bezinteresownie dzielą się darem życia.

Uczeń naszej szkoły oddaje krew

Dzięki ich zaangażowaniu wielu chorych może otrzymać bezcenny lek. W całej akcji wzięło udział 41 osób, dzięki którym łącznie pozyskaliśmy 18,5 litrów krwi.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy!

• Elżbieta Cichoń, Iwona Stankiewicz