Poznaję swoje możliwości. Buduję pewność siebie z Konarskim
15-11-2023

30 -osobowa grupa młodzieży klas trzecich Zespołu Szkół nr 1 im. ks. St. Konarskiego w Jędrzejowie 24 listopada 2023 roku będzie uczestniczyć w Konferencji pt. „Poznaję swoje możliwości. Buduję pewność siebie z Konarskim”. Środki finansowe na organizację konferencji Samorząd Uczniowski pozyskał z „Programu aktywizacji młodzieży w samorządach województwa świętokrzyskiego". Projekt jest sfinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022-2023".

Spotkanie zrealizowane będzie w formie 4-godzinnych warsztatów w Sali konferencyjnej Naszej Szkoły i pozwoli uczniom nakreślić prawidłową ścieżkę w dążeniu do właściwego kreowania postaw asertywnych i budowania pewności siebie oraz poznać sposoby stosowania w życiu codziennym zdrowych zasad komunikacji działań w grupie i języka porozumienia bez przemocy.

Plakat konferencji

Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Trzymajcie kciuki!

• Samorząd Uczniowski