Wymarzony pracodawca - lekcja online
14-11-2023

W dniu 14 listopada 2023 r. uczniowie klas 4A i 2TI naszej szkoły wzięli udział w lekcji online "Wymarzony pracodawca – czy w pracy liczy się tylko kasa?".

Lekcję prowadzili:

• - Witold Orłowski – profesor nauk ekonomicznych, wykładowca Akademii Vistula w Warszawie,
  • - Michał Mastalerz – prezes zarządu PwC Polska oraz
  • - Waldemar Zbytek – prezes zarządu Fundacji Warszawski Instytut Bankowości.

Uczestnicy lekcji online

Zagadnienia poruszone na lekcji miały na celu dać uczniom odpowiedzi na pytania:

• - Jak szef widzi pracownika i jak pracownik widzi szefa?
  • - Jak zmieniają się pracownicy z pokoleń X, Y, Z?
  • - Czym jest work-life balance?
  • - Czy w pracy zastąpią nas roboty?

Lekcja została zrealizowana w ramach projektu „Porwani przez Ekonomię”, którego organizatorem jest Fundacja Warszawski Instytut Bankowości.

• Tomasz Ciesielski

Wymarzony pracodawca - lekcja online - Fotogaleria