Siódme Spotkanie Koła Naukowego Szkoły Kluczowych Kompetencji
21-03-2012

Dnia 21 marca 2012 roku w naszej szkole odbyło się „Siódme Spotkanie Koła Naukowego Szkoły Kluczowych Kompetencji”, w których udział wzięły klasy: 3H, 4I, 2I i 1L.

W tym roku klasy 2I i 1L po raz pierwszy uczestniczyły w tym spotkaniu.

Klasy 3H i 4I przygotowały prezentacje komputerową na temat: „Autoprezentacja działalności kół naukowych” oraz „Podsumowanie działalności Koła Naukowego”.

Następnie klasa 3H przedstawiła prezentację na temat: „Bezpieczeństwo informacji”, a 4I przedstawiła prezentację na temat: „Procedura założenia działalności gospodarczej”.

Na początku spotkania zostały wręczone dyplomy przez Panią Bożenę Karasińską dla uczennic z klasy 3H, które zostały nagrodzone przez uczestników spotkania gromkimi brawami.

Celem spotkania było uświadomienie uczestnikom, aby byli wrażliwi na każdy zaistniały problem podczas użytkowania komputera. Na koniec spotkania na każdego ucznia czekała niespodzianka, która okazała się smacznym poczęstunkiem.

Opiekunami spotkania były: Pani Paulina Haja oraz Pani Alicja Garus. Mamy ogromną nadzieję, że takich spotkań będzie więcej.

• Alicja Garus, Paulina Haja