Świętokrzyski Turniej Olimpiad Specjalnych
25-11-2023

W dniach 24 i 25 listopada w naszej szkole już kolejny raz odbył się Świętokrzyski Turniej Olimpiad Specjalnych.

Zawodnicy różnych klubów grali w unihokeja. Mecze były pełne ekscytacji i niezapomnianych wrażeń. Zawodnicy toczyli zaciętą walkę o podium, która zakończyła się następująco:

Drużyny żeńskie:

• II miejsce - "TEMPO" Jałowęsy
  • I miejsce - "STRZAŁA" Jędrzejów

Drużyny męskie:

• IV miejsce - "STRZAŁA" Jędrzejów
  • III miejsce - "TORNADO" Skarżysko-Kamienna
  • II miejsce - "NIEPOKONANI" Sandomierz
  • I miejsce - "SUPERNOWA" Zgórsko

Nasi wolontariusze podczas olimpiady

Wszystkim oczywiście serdecznie gratulujemy udanych rozgrywek.

W organizacji imprezy nie mogło również zabraknąć naszych wolontariuszy z szkolnego koła wolontariatu WATRA_TEAM oraz Rybnickiego Sztabu Medycznego, którzy czuwali nad bezpieczeństwem oraz sprawnym przebiegiem całej imprezy.

Niezmiernie cieszymy się, że nasz szkolny klub wolontariatu może uczestniczyć w takich akcjach.

• Wiktoria Łęcka

Świętokrzyski Turniej Olimpiad Specjalnych - Fotogaleria