Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców
30-11-2023

30 listopada w naszej szkole odbył się Andrzejkowy Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców. Organizatorami Turnieju było Starostwo Powiatowe oraz ZS nr 1 im. Ks. S. Konarskiego w Jędrzejowie, a zawody rozegrano w ramach cyklu „Powiat Jędrzejowski na Sportowo”.

Dyrektor szkoły Małgorzata Wojtasik oraz Starosta Paweł Faryna uroczyście otworzyli Turniej życząc uczestnikom dobrej zabawy i sportowej walki w duchu „fair-play”.

Uczestnicy turnieju wraz z organizatorami i nagrodami

Klasyfikacja końcowa Turnieju:

• I miejsce – ZS nr 2 im. S. Roweckiego Grota w Jędrzejowie
  • II miejsce - ZS nr 1 im. Ks. S. Konarskiego w Jędrzejowie
  • III miejsce - LO im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie

Nauczyciele wychowania fizycznego dziękują wszystkim uczniom szkoły, którzy byli zaangażowani w organizację Turnieju, a kibicom za pełne trybuny i kulturalny doping.

• Elżbieta Cichoń