Pomoc dla Polaków na Litwie
04-12-2023

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji pomocy Polakom na Litwie. 04.12.2023r. zbiórka najpotrzebniejszych artykułów zakończyła się sukcesem. Uczniowie naszej szkoły chętnie włączyli się w pomoc rodakom. Wszystkie dary zostały przewiezione do ZS nr 2 skąd ruszą do osób potrzebujących, znajdujących się w trudnej sytuacji. Paczki trafią jeszcze przed świętami, aby ci ludzie mogli w spokoju i radości przeżyć tegoroczne Święta Bożego Narodzenia.

Członkowie szkolnego Wolontariatu z darami dla Polaków na Litwie Członkowie szkolnego Wolontariatu z darami dla Polaków na Litwie

Za każdą udzieloną pomoc z całego serca dziękujemy!

• Szkolne Koło Wolontariatu