Stypendia Starosty Jędrzejowskiego
06-12-2023

Dziś, w Starostwie Powiatowym w Jędrzejowie odbyło się przyznanie stypendiów Starosty Jędrzejowskiego Pana Pawła Faryny za I semestr roku szkolnego 2023/2024.

W tym semestrze z naszej szkoły stypendium otrzymali: Karol Pająk z klasy 3A i Miłosz Twardowski z klasy 5i.

Nasi stypendyści z Mikołajem

Razem z wyróżnionymi uczniami na miejscu obecna była Pani Dyrektor Małgorzata Wojtasik.

Oprawę muzyczną uroczystego wręczenia stypendium pełnił nasz Szkolny Zespół Muzyczny pod przewodnictwem Pana Grzegorza Bełz.

Stypendia Starosty Jędrzejowskiego - Fotogaleria