Zapalmy lampę serca
13-12-2023

Nadszedł długo wyczekiwany czas finału zbiórki dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Jędrzejowie. Nasza szkolna młodzież wykazała się ogromną dobrocią serca, przynosząc mnóstwo artykułów plastycznych, które pozwolą podopiecznym ośrodka na rozwijanie zainteresowań. Dziękujemy dzieciom z ośrodka za przepiękną część artystyczną, w której mogliśmy wziąć udział, a która na pewno wymagała wiele pracy podczas przygotowania.

Uczestnicy uroczystości wraz z małymi aktorami

Niech te Święta Bożego Narodzenia przepełnia miłość, aby wszyscy zapalili swoje lampy serca i weszli w Nowy Rok z jeszcze większą siłą i energią do niesienia pomocy innym.

Dziękujemy.

• Szkolne Koło Wolontariatu