I Wigilia Samotnych Serc
17-12-2023

17 grudnia nasi wolontariusze, we współpracy z uczniami Zespołu Szkół nr 2 im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" oraz absolwentami naszej szkoły, pomagali w organizacji I Wigilii Samotnych Serc, organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie na czele z panem Tomaszem Puchrowiczem.

Nasze zaangażowanie pozwoliło osobom obecnym na Wigilii spędzić ją w miłej, przyjaznej atmosferze. Wszyscy spisali się na medal, całe wydarzenie przebiegło sprawnie i przyniosło dużo radości i świątecznej magii.

Organizatorzy Wigilii wraz z uczestnikami

Organizatorzy Wigilii