Kibicujemy drużynie Mistrza Polski
07-02-2024

7 lutego uczniowie naszej szkoły udali się wraz z opiekunami do Hali Legionów w Kielcach, aby kibicować aktualnemu Mistrzowi Polski - jednemu z najlepszych zespołów piłki ręcznej w Europie – drużynie Industria Kielce.

Nasi kibice na widowni podczas meczu

Mecz z Piotrkowianinem, zakończony zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy, był bardzo interesujący i dostarczył nam wielu sportowych emocji. Podziwialiśmy akcje i zagrania piłkarzy ręcznych na najwyższym światowym poziomie.

Byliśmy także świadkami rozegranego w czasie przerwy meczu piłki ręcznej na wózkach inwalidzkich i było to chyba pierwsze tego typu wydarzenie w kraju. Po zakończonym spotkaniu odbyła się miła uroczystość, podczas której władze KS Iskra Kielce, zawodnicy oraz kibice podziękowali za dekadę pracy trenerowi zespołu Talantowi Dujshebaevowi.

• Elżbieta Cichoń, Iwona Stankiewicz

Kibicujemy drużynie Mistrza Polski - Fotogaleria