„Konarski” na targach - Dni Druku 3D
22-03-2024

22 marca 2024 r. - cała branża druku 3D i skanowania przestrzennego w Polsce pojawiła się na targach Dni Druku 3D w Kielcach. W roli zwiedzających byli tam, również uczniowie klas informatycznych oraz reklamy z „Konarskiego”.

To najważniejsze w Polsce, a także jedno z największych w Europie, wydarzeń branży druku 3D, skanowania 3D oraz szybkiego prototypowania. Młodzież mogła zapoznać się z pracą drukarki i skanera 3D podczas cyklu pracy oraz zdobyć informacje na temat prezentowanej maszyny i materiałów wykorzystywanych do druku.

Dni Druku 3D organizowane są co roku podczas tzw. „Przemysłowej Wiosny”.

Uczniowie

Uczniowie mieli także możliwość zapoznać się z resztą oferty przemysłowego cyklu: STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE, STOM-FIX, WIRTOPROCESY, CONTROL-STOM, TARGI TEiA oraz KIELCE FLUID POWER.

• Marek Pułka