Promocja zawodu policjanta i żołnierza – spotkanie uczniów klas maturalnych
11-04-2024

W marcu i kwietniu młodzież klas maturalnych i przedmaturalnych uczestniczyła w spotkaniach z przedstawicielami służb mundurowych.

4.03.2024 zaprezentowali się przedstawiciele Wojskowego Centrum Rekrutacji w Busku – Zdroju.

11.04.2024 - przedstawiciele Powiatowej Policji w Jędrzejowie.

Spotkanie przedstawicieli Policji z uczniami Konarskiego

Podczas spotkań mundurowi przekazali istotne informacje na temat zasad rekrutacji i pracy w służbach mundurowych, a także przedstawili własne ścieżki edukacyjne i zawodowe. Policjanci prowadzący nasze spotkanie to absolwenci Konarskiego. Po spotkaniach był czas na indywidualne konsultacje z policjantami i wojskowymi.

• Barbara Terczyńska

Promocja zawodu policjanta i żołnierza – spotkanie uczniów klas maturalnych - Fotogaleria