Konkursy i Olimpiady

XXVIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
18-04-2024

18 kwietnia br. w wielu diecezjach w Polsce odbywała się XXVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, organizowana przez Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana. Tematem konkursu była bardzo dobra znajomość Księgi Sędziów oraz Dziejów Apostolskich.

Etap diecezjalny Diecezji Kieleckiej odbywał się w Wyższym Seminarium Duchownym w Kielcach.

Naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Misztal, Wojtek Kęczkowski, Mateusz Siomek, Maja Chruściel, Klaudia Jasińska, Wiktoria Chrzanowska.

UUczestnicy konkursu z Konarskiego

Podziękowania za przygotowanie uczniów naszej szkoły kierujemy w stronę ks. Tomasza Kubickiego oraz pani katechetki - Agnieszki Bugajskiej.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

• Zuzanna Misztal