Zajęcia szkolne w ramach Kół Naukowych
19-02-2010

W ramach spotkania Kół Naukowych, które odbędą się 9 marca 2010 roku w Sandomierzu grupa uczniów klasy 2I uczestniczyła w dodatkowych zajęciach z podstaw przedsiębiorczości. Młodzi ludzie opracowali pomysły na założenie działalności gospodarczej w branży informatycznej. Zakładali min. firmy: „Tkomp”, „Studio Grafiki i Reklamy”, „Kompmax”. Po opracowaniu pomysłu lider grupy dokonywał krótkiej prezentacji. Biorąc udział w takich zajęciach uczniowie mieli możliwość wykazania się innowacyjnością, przedsiębiorczością, umiejętnością współpracy w grupie i radzeniem sobie ze stresem.

• Paulina Haja