Koła Naukowe w Sandomierzu w zakresie przedsiębiorczości
09-03-2010

Dnia 9 marca 2010 roku w Sandomierzu odbyło się drugie spotkanie młodzieży klasy 2 I w ramach Kół Naukowych w zakresie przedsiębiorczości. Zajęcia odbyły się w Wyższej Szkole Humanistyczno-Przyrodniczej. Podczas spotkania uczniowie prezentowali przygotowane przez siebie projekty pomysłu na założenie działalności gospodarczej, omawiali plan finansowy i organizacyjny biznesplanu oraz modele struktur organizacyjnych: struktury wysmukłe i płaskie, jednoliniowe i wieloliniowe. Zajęcia przebiegały w miłej i przyjemnej atmosferze.

• Paulina Haja