Spotkanie z lokalnym pracodawcą w rozmowie kwalifikacyjnej
18-10-2010

W ramach realizacji autorskiego programu nauczania projektu Szkoła Kluczowych Kompetencji 18 października w klasie 3I odbyła się lekcja z udziałem pana Piotra Jeżewskiego - absolwenta naszej szkoły, a obecnie informatyka firmy Quickpack w Jędrzejowie.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej sprawdzał on umiejętności kandydatów do pracy na stanowisko informatyka. Najlepszym z uczniów okazał się Dawid Woźniak, który wykazał się bardzo dobrymi umiejętnościami w zakresie informatyki.

• Paulina Haja