Koła Naukowe – podsumowanie w szkole
23-03-2012

Dnia 23 marca 2012 roku w naszej szkole odbyły się zajęcia w ramach Kół Naukowych Projektu Szkoła Kluczowych Kompetencji. W spotkaniu wzięły udział 2 klasy o profilu technik informatyk, klasa 4I podsumowująca projekt i klasa 2I, która uczestniczy w projekcje jako dodatkowa grupa. Podczas zajęć uczniowie przedstawili w formie prezentacji tematykę wszystkich spotkań, które odbywały się od listopada 2009 roku do marca 2012 roku.

W dalszej części spotkania uczniowie omówili pomysł na założenie działalności gospodarczej w branży informatycznej i procedurę założenia działalności gospodarczej. Na zakończenie spotkania uczniowie klasy 4I otrzymali dyplomy potwierdzające uczestnictwo w Kołach Naukowych w Ramach Projektu Szkoła Kluczowych Kompetencji.

• Paulina Haja