Koła Naukowe w Sandomierzu
01-06-2012

1 czerwca 2012 roku uczniowie nowych klas biorących udział w Projekcje Szkoła Kluczowych Kompetencji uczestniczyli w Kołach Naukowych w Sandomierzu w Wyższej Szkole Nauk Humanistyczno-Przyrodniczych. Klasa 2I odbyła zajęcia w Urzędzie Skarbowym zapoznając się z funkcjonowaniem urzędu i formami opodatkowania działalności gospodarczej. Klasa 1L odbyła zajęcia na Komendzie Powiatowej Policji, gdzie zapoznali się z monitoringiem miejskim oraz wysłuchali prelekcji na temat form zabezpieczeń. Po zajęciach uczniowie zwiedzali piękne miasto Sandomierz.

• Alicja Garus, Paulina Haja