Krew ratuje życie! Zostań krewniakiem!
13-02-2012

Te hasła Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jędrzejowie propaguje już od dawna. Od kilku lat szkoła aktywnie uczestniczy w turnieju "Młoda Krew Ratuje Życie". W ramach tego Turnieju dwa razy w ciągu roku uczniowie i nauczyciele mogą oddawać krew podczas akcji, która ma miejsce w Starostwie Powiatowym. W bieżącym roku szkolnym oddawaliśmy krew 14 listopada i 13 lutego. Ponadto każdy chętny może w dowolnym terminie dołączyć do grona krwiodawców oddając krew w Kielcach w Stacji Krwiodawstwa przy ulicy Jagiellońskiej.

• Elżbieta Cichoń