Mikołajkowa zbiórka żywności
07-12-2007

Szkolne koło PCK zorganizowało dnia 7.12.07r. mikołajkowo-świąteczną zbiórkę żywności w jędrzejowskich marketach „Lewiatan” i „Stokrotka”.

Uczennice klas II a i II s zbierały żywność wśród klientów tych sklepów. Patrząc na dużą ilość zebranych produktów można powiedzieć, że mieszkańcy ziemi jędrzejowskiej mają wielkie serca i potrafią podzielić się z innymi, którzy znajdują się w trudnej sytuacji. Również młodzież naszej szkoły aktywnie włączyła się do akcji. Klasy I lb, I tha, I te, II lh, II lj, II s, II lb, III s, III z, III te, IV te przekazały pieniądze, za które kupiliśmy przede wszystkim słodycze i konserwy. Z zebranych artykułów spożywczych wspólnie z Caritasem przygotowaliśmy 35 paczek dla najbardziej potrzebujących uczniów naszej szkoły.

• Elżbieta Cichoń, Ewa Staniak-Kurkowska, Iwona Stankiewicz