III Forum Szkolnych Kół Caritas
24-11-2010

W dniu 24 listopada wolontariusze koła: Joanna Wójcik kl. 2Lb i Wioletta Lniak kl. 2Lb pod opieką mgr Agnieszki Bugajskiej wzięły udział w III Forum Szkolnych Kół Caritas "Wolontariat szkolny nadzieją dla potrzebujących". W spotkaniu uczestniczyli: p. Małgorzata Muzoł - świętokrzyski kurator oświaty, p. Jolanta Stokłosa - założyciel hospicjum św. Łazarza w Krakowie, ks. Krzysztof Banasik - Wicedyrektor Caritas Kieleckiej. Tematem forum był wolontariat hospicyjny, a także zaangażowanie wolontariuszy we wzrost jakości życia potrzebujących. Po wysłuchaniu wypowiedzi zaproszonych gości nasze koło przedstawiło swoją działalność przez prezentację multimedialną.

• Agnieszka Bugajska