Konkursy i Olimpiady

Spot "Konarskiego" nagrodzony!
16-04-2014

W ostatnim dniu przed wiosenną przerwą świąteczną uczniowie klasy 3i - Patryk Grabowski i Arkadiusz Wojnowski - odebrali nagrodę za II miejsce w konkursie na spot reklamowy pt. "Moja szkoła". Konkurs ten zorganizowany został przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie.

Uroczystość wręczenia nagród i dyplomów miała miejsce w siedzibie uczelni przy ulicy Św. Filipa. Rozpoczęła ją krótka prezentacja szkoły, jej profilu kształcenia oraz działalności podejmowanej przez Samorząd Studencki. Następnie uczestnicy konkursu obejrzeli wyróżnione i nagrodzone spoty, i odebrali dyplomy. Film promujący "Konarskiego" spodobał się zarówno członkom jury, którego przewodniczącym był p. Marek Kowalski, jak i publiczności, która dodatkowo nagrodziła jego autorów gromkimi brawami.

Film dostępny jest na YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pwD8zpKAMDw) a zrealizowany został w oparciu o tekst napisany przez panią Małgorzatę Wojtasik i muzykę Michała Kasperka, który ze względów zdrowotnych nie mógł uczestniczyć w uroczystości wręczenia nagród. Koledzy obiecali, że solidarnie podzielą się nagrodą (400zł).

Uczestnicy spotkania wysłuchali jeszcze krótkiego wykładu na temat kreowania własnego wizerunku w sieci wygłoszonego przez przedstawiciela uczelni p. Ryszarda Brzegowego i obejrzeli występ grupy tanecznej z jednej z biorących udział w konkursie szkół.

• Artur Śliz