"Konarski" najlepszy w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej
10-04-2014

Dnia 10 kwietnia 2014 roku w Gimnazjum nr 2 w Jędrzejowie odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej zorganizowany przez ZSP nr 2 w Gimnazjum nr 2 w Jędrzejowie.

Zawody rozpoczęły się o godzinie 9:00. Brały w nich udział reprezentacje złożone z uczniów szkół: LO im. Mikołaja Reja, ZSP nr 1, ZSP nr 2, Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2. Każda ze szkół wystawiła reprezentacje składające się z najlepszych zawodników. W zawodach po zaciętej rywalizacji, a także dużych emocjach podczas meczów zwyciężyła reprezentacja ZSP nr 1. Drugie miejsce w turnieju zajęło Gimnazjum nr 2, kolejno LO, Gimnazjum nr 1, a ostatnie miejsce przypadło ZSP nr 2.

Bramki dla naszej szkoły strzelali: Karol Gawron, Wojciech Prusicki, Patryk Pisarek , Sebastian Gala, Damian Bała. Zawody zakończyły się rozdaniem pucharów oraz wyborem najlepszego zawodnika, którym okazał się Patryk Mackiewicz i najlepszego bramkarza, którym został Karol Koczaj. Były to udane zawody.

• Andrzej Fendrych