Droga Krzyżowa
26-03-2010

W dniu 26 marca 2010r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej, którą przygotowali i poprowadzili pod kierunkiem p. katechetki Beaty Kwapień i p. Grzegorza Leśniewskiego. Uczestnicy wyruszyli o godz. 19.00 z kościoła Matki Bożej Łaskawej i szli ulicami miasta. Rozważania każdej stacji Drogi Krzyżowej – czytane przez uczniów z klasy 3E: Przemka, Martę, Ulę, Mateusza, Wiolę, Sebastiana i Martę - były przeplatane pieśniami i piosenkami religijnymi wykonanymi przez Renatę z klasy 3 Lb przy akompaniamencie gitary, na której grał Marcin z klasy 2 Lh.

• Beata Kwapień