Koncert noworoczny
15-01-2010

Dnia 15.01.2010 r. na szkolnej scenie odbył się Koncert Noworoczny. Organizatorem koncertu był Samorząd Uczniowski oraz Szkolny Zespół Muzyczny. Uczniowie uzdolnieni muzycznie mieli możliwość prezentacji swoich umiejętności. Zgromadzona społeczność szkolna słuchała piosenek i utworów instrumentalnych w atmosferze karnawałowej zabawy. Na zakończenie koncertu zabrał głos dyrektor szkoły Władysław Równicki życząc wszystkim udanych i bezpiecznych ferii zimowych. Dyrektor podziękował wykonawcom i organizatorom koncertu wręczając im symboliczne upominki.

Okazało się że wśród uczniów mamy wiele talentów muzycznych, a gusty muzyczne młodzieży są zróżnicowane.

Wykonawcy koncertu to: śpiew - Piotr Zawierucha, Robert Cichy, Ewelina Dziób, Katarzyna Ira, Renata Kowalska, Renata Świrszcz, utwory instrumentalne wykonali – Radosław Suliga, Krystian Żelichowski, Marcin Kaliciński. W humorystyczny sposób wystąpił zespół „Red Gitars” w składzie Mateusz Kwieciński, Artur Lech, Konrad Dobrzański, Konrad Basąg, Igor Baran.

• Grzegorz Leśniewski