II Bal karnawałowy dla dzieci pracowników szkoły
05-02-2010

Już po raz drugi w sali konferencyjnej ZSP nr 1 w Jędrzejowie odbył się wspaniały bal karnawałowy zorganizowany dla dzieci pracowników naszej szkoły.

Maluszki przybyły na zabawę choinkową w przepięknych kostiumach: księżniczek, biedronek, truskaweczek, wróżek, czarownic, piesków, kotków, misiów, piratów, spidermanów i wielu, wielu innych. Dzieciaczki bawiły się wspaniale przy wielu znanych przebojach. Nasze dziewczęta uczyły milusińskich jak tańczyć „Kaczuszki” czy „Macarenę”, prowadziły pociąg, pokazywały jak tańczyć walczyka. Zabawa była tak wspaniała, że wszystkim nogi rwały się same do tańca…

Dla naszych milusińskich przygotowaliśmy wiele ciekawych zawodów i konkurencji: wyścig z piłeczkami pingpongowymi, taniec z balonami, zabawę z krzesłami, wyścigi w zjadaniu cukierków ze sznurków. Konkursom towarzyszyła zacięta rywalizacja i wiele emocji!!! Wszyscy świetnie się bawiliśmy!!! W przerwie roztańczone dzieciaczki zostały zaproszone na przepyszny poczęstunek ufundowany przez Pana Dyrektora Władysława Równickiego.

Punktem kulminacyjnym naszej zabawy było nadejście długo oczekiwanego gościa – Św. Mikołaja, który przybył do maluszków z wielkim workiem z prezentami w towarzystwie Śnieżynek: Marty i Paulinki. Jego przybycie rozgrzało atmosferę i wywołało falę pisków i radosnych okrzyków. Mikołaj cierpliwie słuchał piosenek i wierszyków, którymi niemal wszystkie dzieci go obdarowywały. Okazało się bowiem, iż nasze maluszki bardzo spontanicznie prezentowały swoje talenty artystyczne! Następnie w nagrodę za ich trud Święty Mikołaj rozdawał im wspaniałe paczki ze słodyczami. Nie obyło się bez tańców ze Świętym Mikołajem.

ORGANIZATORZY BALU:

Pani Monika Poświat, Pani Magda Prusicka, Pani Elżbieta Cichoń, Pani Ewelina Walczyńska, Pani Maria Gul oraz członkowie Szkolnego Chórku wraz z Opiekunem Panem Grzegorzem Leśniewskim oraz członkowie Szkolnego Koła Miłośników Teatru wraz z opiekunką Panią Agnieszką Maciąg – Wojtanowską.

Uczniowie biorący udział w przygotowaniu balu karnawałowego:

SZKOLNY CHÓREK:

1. Robert Cichy z klasy 4 TIB
  2. Katarzyna Pasieka z klasy 1lb
  3. Ilona Prusicka z klasy 1lb

SZKOLNE KOŁO MIŁOŚNIKÓW TEATRU:

1. Paulina Ogórek z klasy 2LH
  2. Katarzyna Sołtys z klasy 2LH
  3. Piotr Zawierucha z klasy 2LH
  4. Paszta Olga z klasy 2LH
  5. Marta Jupowicz z klasy 2H
  6. Ada Kowalska z klasy 3TE
  7. Wioletta Kamińska z klasy 3 TE

Pomysłodawcy przedsięwzięcia serdecznie dziękują tym wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu II Balu Karnawałowego, a w szczególności Panu Dyrektorowi ZSP Nr 1 mgr Władysławowi Równickiemu za to, iż umożliwił nam zorganizowanie tej imprezy, a także wszystkim pracownikom naszej szkoły za pomoc w wielkich przygotowaniach.