Dzień Sportu w „Konarskim”
21-06-2012

Z okazji Dnia Sportu w dniu 21 czerwca odbyły się w naszej szkole międzyklasowe rozgrywki w piłce siatkowej dziewcząt i w piłce nożnej chłopców. Zawody odbyły się w dwóch grupach.

Klasyfikacja końcowa piłki siatkowej dziewcząt przedstawiała się następująco:

I. miejsce - II LB

II. miejsce - I E

III. miejsce - II E

Najlepszą zawodniczką wybrano uczennicę kl. II LB Karolinę Gniazdo.

W turnieju piłki nożnej chłopców wzięło udział 9 drużyn, które zostały podzielone na 3 grupy. Grupę pierwszą wygrała klasa II LP, grupę drugą wygrała klasa I i, a grupę trzecią wygrała I L.

Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

I. miejsce - II LP

II. miejsce - I L

III. miejsce - I i

Najlepszym strzelcem wybrano ucznia Jarosława Serafina a najlepszym bramkarzem został Dawid Wolski. W turnieju wzięło udział 250 uczniów naszej szkoły.

Uroczystego zakończenia zawodów i wręczenia dyplomów dla najlepszych drużyn i zawodników dokonała wicedyrektor szkoły - pani Ewa Kosińska. Dla wszystkich uczestników Rada Rodziców ufundowała napoje i batony.

Zawodnicy i organizatorzy dziękują kibicom i nauczycielom za liczne przybycie i kulturalny doping.

• Nauczyciele wychowania fizycznego