Belfer Roku 2012
31-05-2012

Dnia 31 maja w Państwowej Szkole Muzycznej w Kielcach już po raz szósty został przyznany tytuł Belfra Roku.

Nagrodzona została tak zwana "Złota Dziesiątka” nauczycieli w województwie świętokrzyskim, ale wyróżnienia otrzymali też najpopularniejsi nauczyciele w poszczególnych powiatach oraz z różnych poziomów nauczania. Pedagodzy otrzymali gratulacje od władz samorządowych. Były też ciepłe słowa od uczniów, którzy pojawili się na gali. Galę uświetniły występy orkiestry uczniowskiej Państwowej Szkoły Muzycznej.

W tym roku pierwsze miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych, drugie w powiecie i ósme w województwie zajęła pani Wioletta Bugajska – nauczycielka przedmiotów informatycznych.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie, przez co ma, lecz przez to, czym się dzieli z innymi” – Jan Paweł II.

Składamy serdeczne gratulacje pani Wioletcie Bugajskiej z okazji otrzymania wyróżnienia, które jest potwierdzeniem zaangażowania w realizację codziennych obowiązków nauczycielskich i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

• Uczniowie