Turniej Koszykówki
27-01-2015

W dniu 27.01.2015 r. odbył się Turniej Koszykówki chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Przystąpiły do niego trzy szkoły z Jędrzejowa: ZSP nr 1, ZSP nr 2, I LO Jędrzejów. Turniej odbył się systemem „każdy z każdym”. Organizatorem rozgrywek był szkolny związek sportowy.

Wyniki meczów:

1. ZSP Nr 2 18 : 29 I Lo w Jędrzejowie
  2. ZSP Nr 1 25 : 21 ZSP Nr 2 w Jędrzejowie
  3. I LO 25 : 17 ZSP Nr 1 w Jędrzejowie

Miejsca:

• I miejsce: I LO w Jędrzejowie
  • II miejsce: ZSP Nr 1 w Jędrzejowie
  • III miejsce: ZSP Nr 2 w Jędrzejowie

Mecze sędziował Grzegorz Kij - znany trener oraz były kielecki zawodnik koszykówki.

Na zakończenie Turnieju zostały rozdane przez sekretarza szkolnego związku sportowego Ryszarda Ciećko pamiątkowe dyplomy i puchary.

• Robert Wójcik