Targi AGROTRAVEL
10-04-2015

Uczniowie klas 1H i 3HR odwiedzili w Kielcach Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGRORAVEL. Zwiedzający, mieli również możliwość zapoznania się z ofertami Targów Dom i Ogród.

Podczas Targów AGROTRAVEL prezentowane były oferty wypoczynku na wsi przez krajowych i zagranicznych wystawców. Szczególnym zainteresowaniem wśród odwiedzających cieszyły się stoiska prezentujące atrakcje województw: świętokrzyskiego, małopolskiego oraz województw położonych na wschodzie Polski.

Spośród wystawców zagranicznych dużą uwagę przykuwało stoisko prezentujące tereny wypoczynkowe Chorwacji.

Zwiedzający mogli degustować i zakupić potrawy regionalne...

... a także poznać w praktyce tajniki rzemiosła oraz rękodzieła ludowego.

Pobyt na targach urozmaicały występy lokalnych kapel, pokazów rowerowych oraz samochodów.

Podczas wyjazdu, uczniowie klas hotelarskich zbierali informacje na temat atrakcji turystycznych województwa świętokrzyskiego, które będą służyły do opracowania prezentacji na zajęcia z przedmiotów zawodowych, zaś grupa reklamy dostała zadanie opracowania folderu reklamowego.

• Marcin Białek