Konkursy i Olimpiady

II Szkolny Konkurs Wiedzy o Regionie Świętokrzyskim
27-02-2007

27.02.2007r. Zarząd Szkolnego Koła Krajoznawczo – Turystycznego zorganizował szkolny etap Konkursu Wiedzy o Regionie Świętokrzyskim pod hasłem: ”Czy znasz zabytki województwa świętokrzyskiego?”.

Skład Komisji Konkursowej:

Przewodnicząca – Renata Guździk - opiekun SKKT

Członek komisji - Marcin Bielecki - opiekun SKKT

Członek komisji - Roksana Ferenc – członek Zarządu SKKT

Do konkursu przystąpiło 21 uczniów klas pierwszych, drugich i trzeciej te. Test składał się z 22 pytań zamkniętych dotyczących województwa świętokrzyskiego w zakresie: historii, zabytków, ochrony przyrody.

Czas trwania konkursu – 45 minut.

Maksymalna ilość punktów do zdobycia – 22 pkt.

Do etapu wojewódzkiego pt.: ”Moja Mała Ojczyzna” zakwalifikowało się 2 uczestników konkursu, którzy zdobyli największą ilość punktów:

1. Greń Anna – kl. II tH 18 pkt.
  2. Łazarska Edyta – kl. II tH 18 pkt.
  • Renata Guździk