Dzień Sportu 2015
09-06-2015

W ramach "Dni Sportu" w Konarskim dnia 9.06.2015 roku odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt i turniej piłki nożnej chłopców. W turnieju brały udział szkoły gimnazjalne z powiatu jedrzejowskiego.

Podczas rozgrywania turnieju piłki siatkowej dziewcząt druzyny zostały podzielone na dwie grupy. W grupie pierwszej wystapiły następujące zespoły: Gimnazjum z Sobkowa, Gimnazjum z Nagłowic, Gimnazjum nr 2 z Jędrzejowa. Grupa druga: Gimnazjum nr 1 z Jędrzejowa, Gimnazjum z Motkowic, Gimnazjum z Miąsowej, ZSP nr 1.

Końcowa klasyfikacja:

• I miejsce - Gimnazjum nr 1 z Jędrzejowa
  • II miejsce - Gimnazjum z Nagłowic
  • III miejsce - Gimnazjum z Miąsowej
  • IV miejsce - Gimnazjum nr 2 z Jędrzejowa
  • V miejsce - Gimnazjum z Motkowic
  • VI miejsce - Gimnazjum z Sobkowa

Najlepszą zawodniczką turnieju piłki siatkowej dziewcząt została wybrana Natalia Prusicka z Gimnazjum nr 1 z Jędrzejowa.

Do turnieju piłki nożnej chłopców przystąpiło sześć zespołów. Zostały podzielone na dwie grupy. Grupa pierwsza: Gimnazjum z Motkowic, Gimnazjum z Miąsowej, ZSP nr 1. Grupa druga: Gimnazjum nr 2 z Jędrzejowa, Gimnazjum nr 1 z Jędrzejowa, Gimnazjum z Sobkowa.

Końcowa klasyfikacja:

• I miejsce - Gimnazjum nr 1 z Jędrzejowa
  • II miejsce - Gimnazjum nr 2 z Jędrzejowa
  • III miejsce - Gimnazjum z Miąsowej

Na koniec turnieju piłki nożnej chłopców zostały wręczone indywidualne nagrody. Tytuł najlepszego bramkarza otrzymał Maksymilian Grabowski z Gimnazjum nr 1 z Jędrzejowa. Najlepszym strzelcem turnieju został Patryk Kowalczyk Gimnazjum nr 1 z Jędrzejowa.

Drużyny gospodarzy ZSP nr 1 reprezentowali uczniowie klas pierwszych,a ich wyniki uzyskane podczas rozgrywek nie były brane pod uwagę do końcowej klasyfikacji.

Organizatorzy dziękują panu Łukaszowi Świerkowskiemu za ufundowanie słodkiego poczęstunku dla wszystkich uczestników turnieju.

• Nauczyciele wychowania fizycznego