Przedświąteczna zbiórka żywności
12-12-2015

Tradycyjnie już, w okresie przedświątecznym, członkowie Szkolnego Koła PCK uczestniczyli w zbiórce żywności organizowanej przez Rejonowy Zarząd PCK w Jędrzejowie. W tym roku akcja odbyła się 12 grudnia i przebiegała pod hasłem „Zamień głodne dzieciństwo na godne dzieciństwo ”.

Uczniowie klas Ib oraz IIa zbierali żywność i słodycze w sklepie „Tesco”. Z zebranych produktów zostały przygotowane i przekazane paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego powiatu, w tym także uczniów naszej szkoły.

• Elżbieta Cichoń