Duńskie uczelnie zapraszają
07-04-2016

Dnia 7 kwietnia bieżącego roku odbyło się spotkanie, podczas którego Mikael Løngaard Nielsen - nauczyciel komunikacji i sprzedaży oraz Piotr Rajewicz - student IT zachęcali uczniów naszej szkoły do podjęcia nauki w duńskiej Academy of Higher Education położonej w centralnej części kraju.

Misją szkoły jest rozwój i dążenie do zapewnienia oferty studiów na najwyższym poziomie, prowadzonych w ścisłej współpracy ze światem biznesu. Programy studiów łączą teorię z praktyką, koncentrując się na innowacjach oraz aktualnych tendencjach współczesnego świata i rynku pracy.

Uczelnia posiada aż osiem campusów; w dwóch z nich: Randers oraz Viborg oferuje atrakcyjne programy studiów w języku angielskim.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas 2 i 3 liceum oraz 3 i 4 technikum.

• Anna Białek-Wątor