Złap Fach! Bezpłatne szkolenie
23-05-2016

Start do kariery to realizowana cyklicznie przez GUMTREE POLSKA kampania społeczna, mająca na celu aktywizację zawodową młodych osób, wchodzących na rynek pracy. Uczniowie z naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w nietypowej lekcji pokazowej z rekruterem - Agnieszką Szefer z Krakowa dotyczącą wchodzenia na rynek pracy, planowania kariery, pisania CV i listu motywacyjnego, rozmów rekrutacyjnych, networkingu oraz podstaw zakładania działalności gospodarczej. III edycja programu zrealizowana została pod hasłem „Absolwentki z fachem w ręku” i skierowana do uczniów oraz absolwentów szkół zawodowych i techników.

Kolejnym etapem kampanii są bezpłatne szkolenia START DO KARIERY: ZŁAP FACH w Poznaniu 8-10 LIPCA 2016, wspomagające rozwój kariery dla młodych kobiet.

Czas wziąć sprawy w swoje ręce! Złap fach z Gumtree.pl – przyjedź na 3-dniowe, bezpłatne szkolenie z rozwoju kariery, na którym dowiesz się m.in.:

• Kogo poszukują dziś pracodawcy.
  • Jak napisać skuteczne CV.
  • Jak oczarować rekrutera podczas rozmowy o pracę.
  • Jak założyć własny biznes.
  • Jak się ubrać do pracy.
  • Jak dbać o swój wizerunek zawodowy w Internecie.

Wypełnij formularz już dziś i wyjedź na weekend do Poznania. Udział w szkoleniu, zakwaterowanie i wyżywienie są absolutnie bezpłatne – musisz jedynie zadbać o dojazd. Na zgłoszenia online http://startdokariery.pl/ masz czas do 5 czerwca 2016. Szkolenie adresowane jest do kobiet w wieku 18-35 lat, pragnących zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Lista uczestniczek, wybranych na podstawie najciekawszych aplikacji opublikowana zostanie 11 czerwca na www.startdokariery.pl

Szkolenie jest skierowane tylko dla pełnoletnich dziewcząt zarówno z technikum jak i liceum. Osoby które wypełnią formularz proszone są o poinformowanie opiekuna Szkolnego Klubu Europejskiego.

• Anna Krempińska