Warsztaty z kompetencji matematycznych oraz kurs języka obcego w zakresie tematyki zawodowej
17-11-2016

Od października 2016 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego rozpoczęły się zajęcia z kompetencji matematycznych oraz kurs z języka obcego (języka angielskiego) w zakresie tematyki zawodowej. Na początku zajęć uczniowie stawili czoła testom sprawdzającym ich umiejętności w celu przystosowania programu nauczania do poziomu wiedzy uczniów. W warsztatach kompetencji matematycznych bierze udział 13 uczniów, a w kursie z języka obcego 20 uczniów. W ramach projektu uczniowie otrzymali bezpłatne pomoce i materiały dydaktyczne.

Warsztaty z kompetencji matematycznych - prowadzący: Włodzimierz Piasecki

Kurs języka obcego w zakresie tematyki zawodowej - prowadzący: Joanna Widomska, Tomasz Chruściel

• Marek Pułka