Konkursy i Olimpiady

Elektrosystemy
12-12-2016

W związku z udziałem w konkursie “Elektryzująca Pasja“ biblioteka naszej szkoły wzbogaciła się o prenumeratę czasopisma ELEKTROSYSTEMY - miesięcznika analizującego określone implementacje rozwiązań technicznych oraz zagadnienia ekonomiczne w branży elektrotechnicznej. Zapraszamy do lektury.

Szkolny Klub Europejski zaprasza do udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu “Elektryzująca Pasja“ . Zadaniem konkursowym jest stworzyć projekty konkursowe nt. dowolnej pasji i przekonać jury konkursowe, że jest to wyjątkowe, prawdziwe i całkowicie pochłaniające ich hobby. Najlepsi powalczą o wartościowe nagrody, dyplomy i staże zawodowe. Będą mieć też możliwość zaprezentować swoje prace konkursowe w Ratuszu Miejskim we Wrocławiu, w Galerii Pasjonatów. Prace konkursowe można zgłaszać w dwóch kategoriach:

1. pasja powiązana z techniką,
  2. pasja z dowolnego obszaru zainteresowań.

Masz zainteresowania, które chcesz zaprezentować większej publiczności? Malujesz, tańczysz, śpiewasz, fotografujesz, kolekcjonujesz, konstruujesz a może grasz na instrumencie? Zgłoś się do opiekuna SKE – otrzymasz niezbędne informacje dotyczące konkursu.

• Anna Krempińska