Dziewczyny z Konarskiego najlepsze!
17-01-2017

W dniu 17 stycznia w naszej szkole został rozegrany I Miejski Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt. W zawodach wzięły udział trzy szkoły ponadgimnazjalne z naszego miasta: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. gen. Stefana „Grota” Roweckiego, I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego.

Po zaciętej, ale sportowej rywalizacji I miejsce zdobył Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, II miejsce zdobyło I Liceum Ogólnokształcące a III miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2.

Poszczególne mecze zakończyły się następującymi wynikami:

• I LO – ZSP nr 2 7:1
  • ZSP nr 1 – ZSP nr 2 8:0
  • I LO – ZSP nr 1 1:3

Statuetkę króla strzelców otrzymała uczennica I Liceum Ogólnokształcącego Sandra Krzysztofik.

Turniej zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego ZSP nr 1 we współpracy ze SZS. Zawody sędziował pan Mirosław Frąckiewicz.

• Iwona Stankiewicz