Wyjazd na Targi HoReCa w Krakowie
15-11-2013

15.11.2013r. uczniowie klas hotelarskich w ramach projektu „Hotelarze przyszłości” odwiedzili Targi HoReCa w Krakowie, gdzie krajowi i zagraniczni wystawcy zaprezentowali kompleksową ofertę wyposażenia obiektów noclegowych i gastronomicznych, zaplecza kuchennego, sal restauracyjnych, a także żywność i napoje oraz wina z całego świata. Producenci i dystrybutorzy urządzeń gastronomicznych zapoznawali zainteresowanych z najnowszymi technologiami, sprzętem oraz rozwiązaniami stosowanymi w branży gastronomicznej. Uczniowie mogli poznać tajniki przygotowania kawy, przyrządzania i dekorowania potraw, a także wziąć udział w warsztatach kulinarnych.

W drodze powrotnej uczestnicy wyjazdu zjedli obiad w restauracji „Zameczek” w Książu.

• Wojciech Cichoń