Poczta walentynkowa
14-02-2017

Tradycyjnie 14 lutego Samorząd Uczniowski podjął się organizacji Dnia Świętego Walentego. Zwyczajem tego dnia jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne. Naszym oczom ukazał się szał serduszek, aniołków, gołąbków na kartkach walentynkowych. Wszyscy uczniowie „Konarskiego” mieli możliwość przesłania miłosnych życzeń swoim Walentynkom wrzucając kartki do skrzynki poczty Walentynkowej.

Członkowie SU sekcji sprzedaży roznosili na bieżąco wrzucane do skrzynki kartki i życzenia. Mieli wyjątkowo dużo pracy - trzeba było dostarczyć około 200 kartek! A radość obdarowanych... bezcenna! W tym roku uczniowie klasy informatycznej (Damian Juszczyk i DJ Jawor) uatrakcyjnili obchody wątkiem muzycznym, co spotkało się z dużą aprobatą młodzieży.

• Magdalena Prusicka